12 Ekim 2013

Akbank Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Akbank bankamatik kartımın şifresini yanlış girmememe rağmen banka tarafından yaşanan sıkıntıdan dolayı 3. kez kartıma bloke kondu ve ardından 444 25 25 i aradım. İlk aramam 3.50,
ikinci 11.34, üçüncü 20.57, dördüncü 3.09, beşinci 3.24, ve son aramam 9.44 dakika sürdü ve bir tane müşteri temsilcisine ulaşamadım.


Geçen dakikalar kesinlikle menü içinde kaybolmaktan değildi tam aksine hızlıca o müzikli kısma geçiyordu. 'Akbank'ım hep farklı, Akbank'ım hep farklı'. Dinlemekten bayılacak gibi oluyor insan. Bu kadar bekletildiğim başka bir arama olmadı; Akbank çok farklı (!).


Basit bir uygulamayla bekleme süresi uzun olan müşteriye hizmet vermesi sağlanabilir ve bundan yetersiz bir bankayla karşı karşıyayım.

Bahadır 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön