21 Şubat 2015

Akbank Müşteri Temsilcisine Bağlanmak Mümkün Değil!

20 Şubat akşamı saat 21 sularında Akbank iletişi hattını arayarak 2 tane otomatik ödeme talimatı vermek istedim. Ancak telefon menüsünde müşteri temsilcisine bağlanacak bir tuş atanmamış. Mecburen kayıp çalıntı hattını arayıp durumu anlattım, yetkili sözde beni müşteri temsilcisine aktardı... Aktarmasına ama neredeyse 10 dakika melodi dinlememe rağmen yinede müşteri temsilcisine bağlanamadım.

Daha önce de aynı bankada uzunca süre bekletildim ve yine müşteri temsilcisine bağlanamadım. Anlaşılan o ki Akbank geceleri kayıp çalıntı hizmeti dışında müşterilerine hizmet vermediği gibi iletişim hattına müşteri temsilcisine direkt bağlanacak bir menü seçeneği koymayı biz müşterilerine çok görmüş.

Eylem 218 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön