18 Aralık 2013

Akbank Müşteri Temsilcisi İlgilenmiyor!

Akbank'ta hesap açtım. Banka kartı başvurumu yaptım. Yaklaşık bir ay oldu ve kartın teslim edilemediğini söyleyen mesaj yeni geldi. Menüde aradığım bir başlık yoktu ve başlıklara girince geri menüye dönemedim. Sürekli yeniden aradım.


Yönlendirildiğim bayan arkadaşımız beni hiç dinlemeden sürekli sorularını sordu cevapladım, en son sizi bir yere yönlendiriyorum dedi ve dinlemeden hemen hat kesildi. Telesekreter benden Neo kart şifremi istedi ve benim Neo kart şifrem yok. Kapattım telefonu çünkü menüden başka gidebileceğim biryer de yoktu ve kapatıp tekrar aradım.


En son bağlandığım arkadaş Mithatpaşa'da şubelerinin olmadığını ve kartı oraya teslim edemeyeceklerini söyledi ama orada şube var.

Hasret 73 Okunma

Cevaplar

  • Hasret13 Ağustos 2014

    Hala geri dönüş yapmadılar

  • Akbank Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön