14 Mayıs 2013 #1796413

Akbank Müşteri Temsilciliği İlgisizliği ve Ödenmiş Ekstremin Ödenmemiş Görünmesi!

7 mayıs 2013 tarihli ekstre borcum olan 2500 lira ödemeyi yaptığım halde ödemem yapılmamış görünüyor üstelik şube önünde yaptığım atm nin ödemesinin makbuzu elimde olduğu halde müşteri temsilcilerini tam 20 defa aradım bütün temsilciler başlarından savdılar hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.


Akbank beni mağdur etmiş durumda neymiş bankaya gidip dilekçe vermeliymişim bankaya gidiyorum kapalı şubeyi arıyorum kapalı yarın da halledemezlerse dava açacağım elimdeki makbuzla insanla dalga geçiyorlar resmen telefonda bekledim 30 tl telefon kontürüm gitti ama hiçbir sonuç alamadım yetersiz bir banka, yarın işlemimi hallettikten sonra kartımın iptalini gerçekleştireceğim.

Nese 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön