09 Aralık 2014

Akbank Müşteri Memnuniyeti!

2 hafta önce ATM paramı yuttuğunda işlemi müşteri hizmetlerine bildirdim ve işleminiz başlatılıyor dendi. Bir hafta sonra tekrar arandım ve aynı sorular soruldu yanıtladım işleminiz sürüyor dendi. Bugün tekrar aradım ve işlemin beni aradıkları tarihten itibaren işleme alındığı bildirildi.


Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede hiçbir yanıt alamadığım gibi kendisinin müşteri temsilciliği ile ilgili olduğunu da düşünmüyorum. Hiçbir şekilde memnun ayrılmadım. İşlem ile ilgili doğru bilgi alamadım. Bankanın tek amacı yeni ürün ve hizmetleri paraya çevirmek müşteri işlemi yürütmek veya müşteri memnuniyeti değil. Hiçbir yetkiliye ya da bilgi sahibi kişiyle görüşemiyorum.

Gizem 292 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Aralık 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön