Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Akbank Müşteri Mağduriyeti İçin Elinden Gelen Her Şeyi Yapıyor

Ali
20 Nisan 20:17
268

2024 mart ayında Akbank müşteri hizmetleriyle görüşerek sonu 3941 ile biten kredi kartımı kullanmadığımı, bankaya ait başka bir kartı tercih ettiğimi, nisan ayı itibarıyla yansıtılacak olan yıllık kart ücretini ödemek istemediğim için kartımı iptal ettirmek istediğimi belirttim.

Müşteri temsilcisi ise kartı altı ay boyunca iptal ettirmemem karşılığında belli bir miktarda Chip Para yükleyebileceklerini, ayrıca kart kullanım ücreti kesilse bile müşteri memnuniyeti adına bunu da Chip Para olarak iade edeceklerini, yüklenecek her iki Chip Para'nın da bende kalabileceğini ifade etti. Bu teklifi kabul ederek kartımı iptal ettirmedim.

Nisan ayında yıllık kart ücretinin hesabıma yansıtıldığını gördüğümde, bankayı arayarak bu ücretin bana Chip Para olarak iade edileceği bilgisinin verildiğini hatırlattım ve Chip Para olarak hesabıma aktarılmasını talep ettim. Ancak bu talebim karşısında 'maalesef buna olumlu yanıt veremiyoruz' cevabını aldım.

İlk görüşmede verdikleri Chip Para taahhüdünü yerine getirmeyen Akbank, bahsi geçen kartımı iptal ettirmem durumunda da ilk görüşmede verdikleri chip paraları borç olarak yansıtacaklarını bildirdi. Hem kart ücreti iade edilmedi hem de kartı iptal etmemem için verdikleri chip paralar borç olarak yansıtılacak. Yani her iki durumda da zararlı çıkıyorum. Akbank müşterisi olmak istemiyorum ve kullandığım diğer kartımı da iptal ettireceğim.

Akbank Chip Para Şikayetleri

1

Akbank Chip Para Sorunu Ve Müşteri Hüsranı

Nadir
05 Şubat 11:30
84
Akbank Chip Para Sorunu Ve Müşteri Hüsranı
1

Akbank Kampanya Hayal Kırıklığı

Ömer
08 Mayıs 16:23
284

Akbank Müşterilerini Yanıltıyor Ve Şikayetleri Ciddiye Almıyor!

Muhammet
16 Nisan 19:17
186
1

Akbank Chip-para Vaadini Gerçekleştirmiyor.

Ercan
17 Mart 14:48
2.314

Akbank Benim Nakit Hesabımdan Kendi Hesabına Para Çekti

Hamza
28 Şubat 00:56
199
Tüm Akbank Chip Para Şikayetlerini Gör
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz