26 Temmuz 2014

Akbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamadım.

Akbank konut kredimi ödediğim hesabıma konut kredisi tutarını yatırdım. Son ödeme günü üzerinden 5 gün geçtikten sonra konut kredimin ödenmediği mail yolu ile bildirildi. Bundan sonraki süreçte Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışmakla 3 gün harcadım telefondaki bekleme süresi 20'li dakikaları bulunca pes edip kapatırdım.

Ancak Akbank'ta 20. dk dan sonra yardım ediliyormuş. Kredi kartımdaki aksaklık yüzünden kredim ödenememiş ama bankada kimse bilmiyor bilse de söylemiyor. Cuma günü bilgi verdiler hafta sonu, bayram derken hesabımdan çekilebilecek olan ödemeyi yaklaşık 10 gün sonra tahsil edecekler. Güzel bir faizle birlikte. Artık Akbank'ın kapısından geçmem!!

Cengiz 300 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön