22 Nisan 2013 #1757306

Akbank Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak Neden Bu Kadar Zor!

Fish kartım varken bana istemediğim halde Axess kartı gönderdiler. Aradığımda limitlerinin beraber olduğunu söylediler. Zaten hiç kullanmadığım bir kredi kartı. Şimdi 75 lira fatura gelmiş. Büyük ihtimalle yıllık aidat kestiler.


Hiç kullanmadığım bir karta aidat kesemezsiniz. Acilen kapatmanızı istiyorum. Bunu söylemek için aradım ama bir türlü telefon bankacılığında müşteri hizmetlerine ulaşılamadığı için ulaşamadım. Lütfen bana ulaşın.

Seda 780 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 22/04/2013 tarihinde SMS yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Seda26 Nisan 2013

    Detaylı bilgi verilecek denildi yalnız kimse beni aramadı. Lütfen ekstrenin süresi dolmadan bu konuyu çözün ve Axess kartımı kapatın. Yoksa fish kartımı da kapatacağım.

  • Akbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön