15 Mayıs 2013 #1800120

Akbank Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Axess kart adrese teslim istediğim halde teslim edilmedi. Şubede olduğunu telefonda 45 dk bekledikten sonra öğrendim. Yönlendirilmesi mümkün değil denince kartımı iptal ettirmek istedim. Ertesi gün geri arandım. Kartın yönlendirilebileceği söylendi. Tekrar beklemeye başladım ve bugün internet şubesinde kontrol ettiğimde kartınız teslim edildi yazıyordu.


Telefon şubesini aradım ve ilk görüştüğüm kişi şubeyle görüşerek bana gönderilmesini isteyebileceğimi söyledi. Şubeyi aradım,şubeye gelerek teslim alabileceğimi söylendi.Tekrar telefon şubesini aradım ve kartın zaten kapatıldığını öğrendim. Hizmetin böylesini tanımlayacak bir kelime bulamıyorum. Müşteri hizmetleri fiyasko.

Zeynep 49 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön