14 Şubat 2013

Akbank Müşteri Hizmetleri Sorunumu Çözmedi!

28/01/2013 tarihinde vefat eden babamın adına bir kredi kartı mevcut. Babamın vefatından sonra Müşteri Hizmetleriniz ile yaptığım 2 görüşmede yaşadığım sorunlar şunlardır:


Vefat sonrası yapılacak işlemler nelerdir diye sormamla birlikte temsilci kart kapama işlemlerine başlamış benim sorularımı cevapsız bırakmıştır. 13 Şubat 2013 tarihinde görüşme yaptığım müşteri temsilcinin ses kaydının özellikle dinlenmesini istiyorum. Kredi kartında herhangi bir sigorta var olup olmadığı bilgisi varisine söylenmiyor ama veraset ilamı çıkmadan hesap özeti gönderip para neden isteniyor? Bu para ödenmese hukuki süreci devam etmekte olan varislere faiz işletip borcu şişirmek neden.

Volkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Volkan15 Şubat 2013

    Sayın Yetkili; 13 Şubat tarihinde yapmış olduğum görüşmeyi dinlediniz mi ?

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön