27 Ekim 2016

Akbank Müşteri Hizmetleri Sorunu!

Bu memlekette Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmak bu kadar zorlaştırılabilir öncelikle tebrikler. Sesli yanıt sistemi için ayrı bir hat kurun, çünkü müşterileriniz bir bant kaydı değil muhatap arıyor. Zar zor da olsa ulaştığımız müşteri hizmetleri çalışanlarına hiçbir yetki verilmemiş, sürekli şubeye gitmem gerektiği söyleniyor. Ben aldığım krediyi şubeden aldım ama orasının Akbank olduğu için gittim, farklı bir kurum muamelesi çok saçma.

Uzakta bulunan ve iki saatte sıranın geldiği bir şubede işlem yapmak 2016 Türkiye'sinde mantıklı değil ki, zaten o yüzden bazı kredileri şubeye gitmeden veriyorsunuz ama iş müşterinin işi olduğunda şubeye gidin, şurayı arayın bunu yapın oluyor. 1 senedir Akbank müşterisiyim ve hiçbir şekilde memnun değilim.

Sinan 95 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön