06 Şubat 2014

Akbank Müşteri Hizmetleri Personel Davranışı

06.02.2013 Tarihinde, Akbank'a ait kredi borcumu (şubat taksiti) internetten ödedim. Akbank hesabıma borcum kadar miktarı göndererek ödedim. Fakat Akbank hesabıma giriş yaptığımda hala şubat ayı kredi taksitimin ödenmemiş olduğunu gördüm.


Bunun üzerine bankanın 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini aradım. Telefona çıkan bayan sanki asker arkadaşım gibi samimiyetle konuştu ve beni dakikalarca bekleyeceğim başka bir yere aktardı. Orada telefona çıkan bayanda, aynı seviyede konuşarak 0262 687 ** ** numaralı telefonu aramam gerektiğini söyledi. Bu numarayı aradığımda, telefona çıkar bay arkadaş da yine aynı seviyede müşteri hizmetleri aramamı söyledi.

Kadir 94 Okunma

Cevaplar

  • Kadir10 Şubat 2014

    Standart cevaplardan daha çok beni rahatsız eden ise: ve çok şaşırdığım, Akbank gibi kurumsal bir bankanın müşteri hizmetlerindeki, müşteriye karşı takınılan geniş tavır dır...!

  • Kadir06 Şubat 2014

    Müşteri hizmetlerinin görevi, bir müşteri olarak benim düşüncem; Saygılı bir şekilde müşterinin sorununu çözmeye çalışmaktır. Ama görüyorum ki (artık hesap bakiyemizle mi alakalıdır bilemiyorum) İsteksiz isteksiz konuşmalar, oradan oraya aktarmalar ve sonunda yine en başa dönmek sonuç olarak da sorunumun hala çözülmemiş olması! Anlamak mümkün değil!!!

  • Akbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön