19 Ocak 2015

Akbank Müşteri Hizmetleri!

Çalışmış olduğum firma personel maaş hesaplarının personele ödenmesi amacıyla banka seçiminde Akbank'ı tercih etti. Çalıştığım şirkete gelerek kayıtları, imzaları alan üç banka yetkilisi olmasına karşın şirket çalışanlarının % 8'lik bir kısmı ay sonu yaklaşmasına rağmen maaşını çekemedi. Benim banka kartımı eski çalıştığım firmaya göndermişler ve şubeye gidip tekrar kaydı düzelttirmemden bir hafta daha geçti ses seda yok.


Bu arada maaşımı hiç değilse kart olmadan cebe havale ile çekeyim dedim üç kez 444 25 25'i aradım müşteri temsilcilerinin her defasında farklı bir şey söylemeleri yüzünden konu ortada kaldı.
Çözüm mü her ay şubeye gitmek herhalde. Akbank'mı tövbe!

Özay 345 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön