Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank Müşteri Bilgileriniz Uygun Değildir Hatası.

390
Batuhan
Batuhan 24 Mart 09:20

Akbank, hisse senedi almak istiyorum. Gerekli hisse senedi hesabı da oluşturdum fakat, müşteri bilgileriniz uygun değildir hatası alıyorum. Akbank'dan daha fazla soğumamak adına hızlı bir çözüm istiyorum ilgilenirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Akbank Logo
Akbank24 Mart 09:20

Benzer Şikayetler

profile
14.387
02 Ekim 2022

Akbank Maaş Promosyon Kuralları İhlali

Emekli maaşımı Akbank'tan alıyorum. Akbank ile yaptığımız sözleşme gereği,2 gün önce faizsiz olarak Artı Para hesabından maaş çekimi ücretsiz idi ve ekim 2022 tarihine kadar faiz uygulanmadı. Ancak; ekim 2022 maaşımı 29/09/2022 tarihinde çekip, diğer bankaya gönderdiğimde faiz, fon vergi adı altında...

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
352
2 hafta önce
profile
Şecaat'ın Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Teşekkürbederim”

Akbank Kart Aidat İadesi

Akbank ile uzun yıllardır çalışmaktayım, bankanızda sahip olduğum Ek kredi kartına kart ücreti yansıtılmıştır. Aidatın ivedi olarak iadesini rica eder...

profile
592
2 hafta önce

Akbank Nakit Avans Çekemiyorum İlgilenseniz Sevinirim Teşekkür Ederim

Akbank'tan nakit avans çekemiyorum. Hızlı para limitim sıfır görünüyor. Herkeste aynı sorun var ama sadece buraya yazanlarınki mi düzeltiliyor? Yoksa benim limitim de düzeltilecek mi? Gün içerisinde düzeltilirse memnun olurum Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

  • profile
1 Destekçi
profile
506
2 hafta önce

Akbank Nakit Avans Çekemiyorum

Akbank'tan nakit avans çekemiyorum. Hızlı para limitim sıfır görünüyor. Herkeste aynı sorun var ama sadece buraya yazanlarınki mi düzeltiliyor? Yoksa benim limitim de düzeltilecek mi? Gün içerisinde düzeltilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler.

  • profile
1 Destekçi
profile
418
22 Nisan

Akbank Mobil Şifre Kilitlendi Kartıma Erişemiyorum.

Akbank mobil bankacılığım kilitlendi erişemiyorum. Sıfırlama da yapamıyorum kartım yeni olduğu için şifre belirlemediğim için sıfırlama yapamadım acil işim olduğundan hızlı dönüş sağlanabilirse sevinirim. Teşekkürler iyi çalışmalar dilerim. Lütfen hızlıca dönüş bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .