07 Temmuz 2014

Akbank Muhabir Banka Masrafı Diye Kesinti Yaptı

Akbank hesabımdan 2 -3 yıl önce yurt dışına 5 kez havale yapmıştım internetten ve masraf ve komisyonlarını o an ödediğim havalelerden bugün hesabımda 5 kez Muhabir banka masrafı adı altında paralar çekmiştir Akbank.


İtiraz dilekçesi yazdım iki sefer iade edilmesi için olumsuz yanıt geldi. O an tüm masraflarını ödediğim havaleden tekrar masraf alınması yasal değil. Hesabımı kontrol etmezsem farkında olmayacaktım, otomatik fatura ödeme talimatlarım var idi onlarda ödenemedi. Akbank'tan rica ediyorum paramı geri verin. Muhabir banka aldıysa bunun belgelerini gösterin.

Orhan 298 Okunma

Cevaplar

  • Orhan21 Temmuz 2017

    Hiçbir şekilde detaylı bilgi verilmedi ve çözüm uretilmedi.

  • Akbank Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön