25 Mayıs 2013

Akbank Muğla Şubesi!

Muğla şubesinden biten poliçemin yenilenmesi için 1 aydır Muğla şubesine gitmekteyim. Zorunlu adı altın da denilen dask poliçemi yenilettim. Buraya kadar bir sorun yok. Muğla şubesindeki görevliye sordum,hasarsızlık indirimi uygulanabilyor mu? uygulandı dedi ,teşekkür ettim. Dışarı çıktığım da eski poliçe de uygulandı yazıyor. Yeni de yazmıyor. Tekrar dönerek sorduğum da uygulanmamış mı uyguladım dedi. Dışarı çıkarak müşteri hizmetlerini aradım ve poliçe numarasında bakarak uygulanmamıştır.

Şubenizden hemen %20 ila %30 indirim uygulayabilirler,düzelttirebilirsiniz denildi. Şubeye döndüm ve müşteri temsilcisinin söylediklerini söyledim policemin 2 sini de aldı ve ben size döneceğim dedi.10 gün oldu hala.

Osman 36 Okunma

Cevaplar

  • Osman02 Haziran 2013

    policem de hasarsızlık indirimi uyğulanmıştır cevabı verilmiştir,Akbank dan yazılı bir şekilde...Aksigorta(4442727) uyğulanmamıştır.Cevabı veriliyorr.taktiri sizler bırakıyorum...helal olsun indirim önemli değil..akbank siz de arayıyın.4442727.LÜTFEN ARAYIN.

  • Akbank Temsilcisi26 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön