02 Mayıs 2013 #1775371

Akbank Mücadelem Bitmiyor!

Belirli aralıklarla Akbank ile bu tarzda problemler yaşıyor olmam beni çok üzüyor. Yaklaşık 4 yıl önce Boyner Mağazasında alışveriş yaparken Fish kart standından kart başvuru formu verildi. Bu kartın Boyner Mağazasından yapılan alışverişlerde avantaj sağladığı ve yıllık aidatının olmadığı söylendi. Ancak Mart 2013 ekstresinde kartıma 75 TL yıllık kart ücreti yansıtıldı.


Geçtiğimiz aylarda da kullanmadığım banka hesabının artı parasından 50 TL hesap işletim ücreti kesilmişti. Ancak tüm çabalarıma rağmen olumlu yanıt alamamıştım. Fakat bu sefer sonuna kadar itiraz edeceğim 75 TL kart ücretini ödemek istemiyorum. Telefonlarınızdan size ulaşmak maalesef çok zor. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Özge 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön