Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank Mobilden Müşteri Olamıyorum

582
Nisa
Nisa 04 Şubat 17:30

Akbank mobilden Akbank'lı olmak istiyorum adımlarını uyguluyorum ama her seferinde beni en yakın şubeye yönlendiriyor mobilden müşteri olmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz 10 kere denedim olmadı bir türlü lütfen en kısa zamanda yardımcı olunuz.

Akbank Logo
Akbank04 Şubat 17:32

Benzer Şikayetler

profile
841
2 hafta önce

Akbank Maaş Müşterisi Mağduriyeti

Çalıştığım şirket sebebiyle 6 aydır Akbank müşterisiyim. Bir ay önce falan icralık olan tüm borçlarımı kapattım. Takipten çıktım şu an acil ihtiyacım olduğu için ihtiyaç kredisi kullanmak istedim. Bizzat şirket tarafından Akbank şubesine referansla gittim bankacı dinledi konuştuk kendisi başvuru yap...

profile
469
20 Şubat

Akbank Kampanya Ödemesi Alamadım

Akbank müşterisi olduğum zaman pos makinesi ve mobil şubeyi aktif kullandığım 2 adet faturaya otomatik ödeme verdiğim takdirde 5 bin tl alacağım söylendi Akbank tarafından ödenmedi tarafıma posu geçirmeme rağmen dedikleri şeyleri yapmama rağmen ödenmedi müşteri hizmetleri yardımcı olmadı.

profile
927
02 Şubat

Akbank Mobilden Müşteri Olamıyorum

Akbank mobil ile yeni müşteri olmaya çalışıyorum ancak "İşlemini en yakın Akbank şubesinden tamamlayabilirsin" hatası alıyorum sürekli. Faizsiz 10000 kredisi için başvuru yapacağım ama süresi dolmak üzere. Bu zaman diliminde şubeye gitmem pek mümkün değil. Lütfen yardımcı olun.

Akbank Mobilden Müşteri Olamıyorum
profile
332
02 Şubat

Akbank'ın Hiçbir Şekilde Yardımcı Olmaması

Akbank mobilden müşteri ola bastığım zaman şubeye yönlendiriyor. Müşteri hizmetleri de aynı şekilde şubeye yönlendiriyor. Fakat şubedeki ben herhangi bir işlem yapamam deyip bankadan gönderiyor. Nereye başvurmam lazım deyince de bilmiyorum deyip başından savıyor resmen. Normal bana hesap açın diyoru...

profile
2.030
31 Ocak

Akbank EFT Ve Havale Ücret Kesintisi

Yaklaşık 7-8 senedir Akbank müşterisiyim. Herhangi bir yere EFT ve havale işlemi yaptığım zaman ücret kesintisi yapıyorlar. Aradım fakat sadece maaş müşterisi olanlarda EFT ve havale ücreti almadıklarını söylediler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Akbank EFT Ve Havale Ücret Kesintisi
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .