08 Mart 2016

Akbank Mobil Direkt Uygulaması Çağın Gerisinde Kalmış!

Yaklaşık on bankanın mobil cep uygulamasını kullanmaktayım ve en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Kredi kartı harcamalarımı aktif takip edebilmek adına Akbank Mobil Direkt uygulamasını da kurdum ancak işlem basamaklarında sadece şifre gönderme safhasından öteye geçemedim. Çünkü şifre alıyorsunuz giriyorsunuz tekrar şifre alma ekranına düşüyor.


Böylesine kullanıcı dostu olmayan hiçbir bilgilendirme açıklama pencereleri olmayan, bir uygulama ile daha önce karşılaşmadım. Daha sorunun ne olduğunu ile anlamadan kullanıcı hesabımın bloke olduğunu ise 3. görüşmem de telefonda tesadüfen öğrendim ve açmak için bankaya gidiniz denildi. Bu çağda bu teknolojik gelişmeler yaşanırken Akbank Mobil Bankacılığı çok önemsemediğinden benim gibi teknoloji aktif kullanan müşterilerini kaybetmeye mahkum.

Erkan 116 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön