29 Ocak 2014 #2262627

Akbank Mil Puanlarımı Tamamlayamadığım İçin Ceza Kesti!

Akbank wing kredi kartımdan almış olduğum uçak biletinin bir kısmını avans mil olarak kullandım. 1 sene içerisinden avans milimi tamamlayamadım bana bu sebeple Akbank bana 470.53 TL eksik avans taahhüt cezası 405.63 tl eksik avans tutarı 23,53 tl eksik avans BSMV cezası kesmiştir.


Ben uçak biletini peşin alacak olsan o gün 500 tl değerinde idi Akbank benden toplamda 899,69 tl ekstreme yansıtmıştır. Akbank avans mil puan kampanyası yaparak müşterilerini mağdur etmektedir. Ekstreme yansıyan bu tutarların iptal edilmesini istiyorum. Bu sebeple Akbank wins katlarını kullanmayın ve iptal ettirin. Kendi müşterilerini yanıltarak kazanç sağlamaktadır.

Kubilay 86 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay04 Şubat 2014

    10 gündür hala bir geri dönüş yapılamadı. ak bank müşterilerine böyle davranaran hareket ediyor.

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön