13 Şubat 2013

Akbank Mahkeme Kararına Rağmen Hesap İşletim Ücretini Vermemekte Israr Ediyor!

Reyhanlı Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyetinin 15 Kasım 2012 tarihli kararı ile Akbank'ın hesap işletim adı altında hesabımdan re'sen tahsil ettiği tespit edilen 50, 49 TL nin yasal faiziyle şahsıma iade etmesi gereğine karar verilmiş, iade talebimin kabulüne hükmedilmiş, kararın Akbank'a tebliğinden 15 (on beş) gün içerisinde Akbank tarafından Tüketici Mahkemelerine itiraz bulunmamıştır.

Bu mahkeme kararını Akbank a teslim etmeme rağmen şahsımdan tahsil ettiği ücreti iade etmemekte ısrar etmektedir. Eğer Akbank bu ücreti iade etmemeye ısrar etmekte ısrar etmeye devam ederse mahkemenin bana verdiği hak uyarınca ilgili banka hakkında icra yoluna gideceğimi bir kez daha hatırlatırım.

Ali 89 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön