15 Mayıs 2013 #1799386

Akbank Mağduriyetim Giderilmeliydi!

19.04.2013 tarihinde akbankla anlaşmalı olduklarını söyleyerek enerji tasarrufu genel md. adı altında beni arayan kişiler, kart bilgilerimin ilk 4 hanesini, arka yüzdekilerin de ilk 4 hanesini söyleyerek, bilgileri akbank aracılığıyla gördüklerini aktardılar. Bankadan mesaj göndereceklerini söyleyen kişiler tarafından 290 tl kartımdan harcama yapılmış.


5 dakika içinde müşteri hizmetlerinden kartı iptal ettim. Harcama itirazıma banka olumsuz yaklaşmış. Akbanktan her platformda övgüyle bahsederken, anlayışla karşılayacaklarını mağduriyetimi gidereceklerini düşünürken hassas davranmadılar. Oysa ki düzenli müşterisiyim ve tek kredi kartım axessdi. Fikrim değişti banka hakkında. Klasik bir cevap istemiyorum.

Burak 68 Okunma

Cevaplar

  • Burak15 Mayıs 2013

    Umarım mağduriyetimi giderir Akbank,ben de gerekli takdiri her türlü gösteririm.Cevabınızı bekliyorum.

  • Akbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön