09 Kasım 2013

Akbank Maaş Promosyonu Vermiyor!

4+4+4 ten dolayı zorunlu olarak 17.6.2013'te Gaziantep Vali Muaammer Güler İlkokuluna atandım. Okulum Nisan ayı içinde Akbank Suburcu İsmail Say Sk. şubesi ile maaş anlaşması yapmış. Maaşımı alabilmek için zorunlu olarak hesap açtırdım. Bu işlem sırasında promosyon ücreti için dilekçe verdim.

Banka dilekçeme cevap vermediği gibi promosyon ücretimi de ödemedi. Üç ay önce yapılan anlaşmaya dayanarak iradem dışında zorunluluk olarak hesap açtırdığım banka 2 yıl 9 ay süreyle banka maaşımı ders ücretimi kullanacak ama bana promosyon vermeyi reddediyor.

Aynur 187 Okunma

Cevaplar

  • Aynur14 Kasım 2013

    Akbank telefonla telefonla dahi geri dönüş yapmadı.

  • Akbank Temsilcisi10 Kasım 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön