22 Nisan 2013 #1757987

Akbank Maaş Müşterisi Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Aldılar!

Nisan 2012 tarihinde işe başladım ve maaşımın yasal kısmı, çalıştığım iş yerinin, çalıştığı bankası olan Akbank'a gittim. Eskiden de maaş müşterisiydim. bankada görevli bana eski hesabımı kapatmak için 5 tl istedi ve yeni maaş hesabı açtı. Maaş hesabı olarak verilen banka cüzdanımda adres ve firma isimleri yazıldı. Ben 2012 ekim ayında işimi istifa ederek bıraktım.


Akbank nisan ayı içerisinde benden temmuz 2012 ve aralık 2012 dönemine ait 50 tl hesap işletim ücreti kesmiş. Haberim kartı bankamatiğe sokunca anladım. Müşteri hizmetlerini aradım. 35 dakikada ulaştım, beni aktardı bir 35 dakika daha bekledim. Çıkan müşt. temsilcisine kesilen bu paranın izahatını sordum. Cevap veremedi, vermedi.

Nadir 51 Okunma

Cevaplar

  • Nadir12 Ağustos 2013

    çözüm değil bu sadece temenni etmişler...

  • Akbank Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön