07 Mayıs 2013 #1782216

Akbank Maaş Kartımı Dahi Göndermediler!

24 Nisan 2013 Tarihinde Başakşehir (Yanılmıyorsam Tümsan olarak geçiyor.) şubenizde maaş hesabı açtırdım. Ancak işlemi yapan arkadaşınız nasıl bir dalgınlıkla çalışıyorsa banka kartımı işleme sokmamış. 10 gündür banka kartımı bekliyorum ancak bugün öğreniyorum ki sisteme tanımlanmamış bile. Telefon bankacılığındaki personeliniz bugün tanımlayıp işleme koydu ancak yine en erken 1 hafta 10 gün içerisinde geleceğini söyledi.


Bu mağduriyetimi derhal gidermenizi, ilgili personelinize gerekli ihtarı vermenizi talep ediyorum. Çok ivedi olarak dönüşünüzü beklemekteyim.

Burcu 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön