03 Temmuz 2013

Akbank Maaş Kartım Gelmiyor!

3 ay önce kartım kayboldu ve bununla ilgili en az 20-30 kere kuryesini ayrı, müşteri hizmetleri ayrı aradım ama kartım gelmedi. İlk önce iş adresimi verdim, adres yetersiz dediler gelmedi ( kartım kaybolmadan önce kırıldığı için başvuru yaptım aynı adres ile kısa sürede geldi).


Sonrasında İzmit Carrefour şubesine yönlendirdim ama yine gelmiyor. Akbank gibi bir ilgisiz işini bilmeyen bir banka görmedim. Kredi kartını gönderirken hemen gönderiyorlar kısacası işlerine geldikleri gibi çalışıyorlar.

İsmail 44 Okunma

Cevaplar

  • İsmail08 Temmuz 2013

    kart 3 ayda gelirse o kadar memnunum

  • İsmail05 Temmuz 2013

    hep aynı masalları anlatıp duruyorsunuz. incelemeye alındı geri döneceğiz ama elde tutulur bir şey yok. bize ulaşın linkindende yazdım kısa sürede bakılacaktır diye cevap attılar yine birşey yok. akbank olarak bir kartı getiremiyorsanız sizden hiçbirşey olmaz.

  • Akbank Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön