05 Ağustos 2016

Akbank Maaş Hesabımdan Kesilen Ücretler!

Antalya Akbank Aspendos şubesi maaş hesabım var. Hesabımdan yapılan yapılan borç tutarı ve ak yatırım borç alacak adı altında kesilen ücretlerin tarafımın bilgisi dışında alınmaktadır. Bu ücretlerin iadesini arz ederim.

Murad 24 Okunma

Cevaplar

  • Murad24 Ekim 2016

    Akbank hiçbir konuda olmadığı gibi bu konuda da hiçbir yardım veya bilgilendirme yapmamıştır. Böyle bir yerli bankamız olduğu için üzülüyorum... .Maalesef mecburen çalışmak zorundayım. Ama bir gün tüketici haklarıda istenilen düzeye ulaşacak... O zaman bu millet sizinle görüşür.

  • Akbank Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön