Akbank Maaş Hesabı Obs Kesintisi

Gürkan Gürkan28 Mayıs 00:25

Akbank Obs aracılığı ile takip masrafı adı altında maaş hesabımdan 512,84 TL kesinti yapmıştır. Maaşımdan başka bir bankadan kullanmış olduğum kredime istinaden 1/4 kesinti yapılmaktadır . Bu kesinti limitinin dışında maaş hesabından başka bir tutarın kesinti yapılması ya da maaş hesabının tamamına bloke koyulması yasal değildir. 

Daha önce de söz konusu kredime istinaden ödemelerimi yaptığım halde maaş hesabıma bloke konulmuştu ve yapmış olduğum şikayetler doğrultusunda bloke kaldırıldı hatta tarafımdan şikayeti geri çekmem bile talep edilmişti.

Şimdi yapılan bu kesintide tamamen bilgim dışındadır ve çözülmediği takdirde gerekli mercilere gerekli şikayetlerimi ileteceğim. Ayrıca içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde yaşamış olduğum mağduriyetimden dolayıda (tamamen parasız bırakılmak) gerekli haklarım için gerekli dava talebinde bulunacağımı da tarafınıza bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 28 Mayıs 01:00

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler