20 Ocak 2014 #2244722

Akbank Maaş Günleri Para Konulmayan Bankamatik!

Devlet memuruyum. Yapılan sözleşme gereği 4 yılda ödenecek promosyon karşılığı kurumumuz Akbank ile anlaştı keşke de anlaşmasaydı adeta esir alındık. Ayın 15 geldiğinde ilk gün para olan bankamatik diğer günler devre dışı kalıyor her ne hikmetse.


En yakın bankamatik 10 km ötede. Denilmek isteniyor ki paranız bizde kalsın gecelik faaizle köşeyi dönelim. Zaten maaşımı 3 ayrı günde çekmek durumunda bırakılıyoruz limit gereği. Bir de gittiğinde para olamayan bankamatikle karşılaşmak sinir ediyor insanı.


24 saat müşteriyi 4442525 numarasından taciz eden banka para koymayı hizmetten saymıyor galiba. Tüm kurum müşterileri şikayetçi. Herkesin ödemesi, borcu harcı var. Bıktırdın be Akbank!

Hikmet 322 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet01 Şubat 2014

    Sakarya ili Arifiye ilçesinde bulunan ATM'niz çalışamamaktan dolayı devre dışı bırakılmış durumda. 40 bin nüfuslu bir ilçede onca ATM çatır çatır çalışıyor bir tek sizin ATM'niz uyuyor. Yetkililer de uyuyor sanırım. Kurum olarak maaş aldığımız bankanın ATM'si maalesef hapı yutmuş. Aylardır aynı durum devam ediyor. (önceki gün, dün ve bugün de dahil) Hatta elektrik harcamasın diye fişini çekmişler sanırım .Yakında tüm kurum personeli olarak konuyu ilgili kurumlarla görüşeceğiz. Böyle bir rezillik yok. İnsanlara resmen eziyet ediliyor. ATM'niz ölmüş gömeni yok sayın yetkilii.

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Hikmet20 Ocak 2014

    Bugün 5. gün(16 Ocak 2014 Perşembe- 20 Ocak 2014 Pazartesi) hala bankamatikte para yok. Aloooo sayın yetkilli korkuluk niyetine mi diktiniz o çalışmayan bankamatiği oraya?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön