03 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8753640

Akbank Limit Üstü Para Çekme Ücreti!

03.07.2017 tarihinde 66*** no.lu hesabımdan 3500 TL civarı para çektim. Akbank nasıl bir hak ise benden limit üstü para çekme ücreti diye bir 29 TL bir ücret kestiler. Ben istediğim kadar yatırabiliyor isem istediğim kadarda çeke bilmeliyim! Herkesin bu zamanda bir sürü ödemesi var.


İsterse tüm bankalar bunu yapmış olsun kabul etmiyorum! Bir bankanın; ''sen sahip olduğun paradan o kadar çekemezsin, çekersen bedelini ödersin'' tarzı çalışması etik değil. 1 kuruş bile haksız, keyfi ve kısıtlayıcı bir çekimi kabul etmiyorum! Param geri yatırılmazsa kartımı kırıp atarım bir daha da Akbank'la çalışmam. İnsanları saf yerine koymayın artık yeter. Kartlardan ve bankalardan bol ne var!

Önder 655 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler