10 Eylül 2013 #2004043

Akbank Limit Artımı İçin Mesaj Gönderiyor!

Akbank Axess kredi kartı sahibiyim. Cep telefonuma bu sabah şu mesaj geldi: "Limitiniz 25. 600 TL'ye artırılacaktır. Limit artışı istemiyorsanız, 15 gün içinde 4442525'i arayınız" Bankacılık mevzuatına göre bankalar, kart hamili talep etmedikçe limit artıramazlar. Hele hele, istemiyorsanız 15 gün içinde bizi arayın diye taciz de edemezler.


10 Eylül 2013 saat 9. 55 itibarıyla ,yukarıdaki numarayı arayıp bu durumu G** adlı görevliye anlattım. Umarım dedikleri gibi görüşmeyi kayıt da ediyorlardır. Limitim artarsa yasal süreç başlatacağım.

Ziya 142 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön