07 Şubat 2014 #2281547

Akbank Launge Hizmetinden Faydalanamadık!

İki arkadaş 13 saatlik yolculuğumuzun ardından iç hat uçuşumuzu beklemek üzere İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında malum yıllardır çalıştığımız bankanın Launge'ını kullanalım dedik. ödemesini yaparak. Bir şeyler atıştırdıktan sonra 24 saat uykusuzluğun üzerine dinlenme ihtiyacı hissederek ayaklarımızı uzattık.


Ancak sadece servis yapmakla görevli bir bayan gayri lakayt bir şekilde ayaklarını topla yolculardan şikayet var şeklinde gelip üzerine vazife olmamasına rağmen bizi rahatsız etti biz de yetkili çağırmasını söyledik. Biz oradayken bir kaç yolcu da uyuyordu.Ayda en az 15 günüm havaalanlarında geçiyor ve diğer laungeleri kullanıyorum. Akbank kartımı iptal edeceğim.

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön