15 Temmuz 2013

Akbank Kullanmadığım Karttan Ekstre Gönderildi!

2011 yılı içerisinde eşimin çalıştığı şirket maaşlarını Akbank'tan verdiği için eşime maaş kartı hesabı açmışlar. Eşimin haberi olmadan daha sonra eve axess diye bir kart gelir eve gelen kartı alırken eşimin imzası dahi yok bırakıp gitmişler kartı. O yıl içinde biz evlendik eşim bu kartı 1 kere bile kullanmadı. Akbank hesaplara bakarsa bunu çok iyi görebilir. Bırakın onu, kartın şifresini dahi oluşturmadı. 2 yıl sonra 75 TL kart kullanım ücreti adı altında gelen bir ekstre ile şok olmuş durumdayız. Elimize almadığımız karta ne ücreti istiyorsunuz. Bundan sonra Akbank'la bırakın işlem yapmayı yanından bile geçmeyi düşünmüyorum.

Fatih 52 Okunma

Cevaplar

  • Fatih18 Temmuz 2013

    Bir kaç gün gibi kısa bir süre içinde beni arayıp ilgilendiler. Fakat sonuç tam olarak netleşmiş değil bir sonraki hesap kesim tarihinden itibaren istenen ücretin iadesinin yapılabileceği söylendi.

  • Akbank Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön