12 Nisan 2013 #1738936

Akbank Kullanmadığım Hesaptan Yıllık İşlem Ücreti Alıyor!

4132********5060 nolu AXESS PLATİNUM kartımın Nisan 2013 dönemi ekstresinde 95 TL'lik kart aidat bedelini gördüm.İlgili ekstre döneminin sonuna kadar hiç kullanmadığım karttan alınan bu tutarın iadesi için AKBANK VIP Müşteri Hattı'nı aradım.Yaptığım telefon görüşmesinde bu kartı hiç kullanmadığımı ve bankanın aynı zamanda 3 yıldır maaş müşterisi olduğumu belirttim.


Talebimin incelendiği ve olumsuz sonuçlandığı bilgisini aldım. Hiç kullanmadığım bir kart için bugüne kadar alınmayan kart aidat bedelinin ekstreme yansıtılmasını kabul etmediğimi söyleyip tekrar talep açtırdım.Kartımın ilgili ekstresinin son ödeme tarihi 15 Nisan. Bu tutarın tarafıma ivedilikle geri iadesini istiyorum.

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Nisan 2013

    Akbank kullanmadığım kredi kartımdan aldığı kart kullanım bedelini geri ödemeyeceğini tarafıma iletti ( dönüş yapacaklarını söylemişlerdi ama arayan yine ben oldum ). Ben de kartımın kapatılmasını istedim. Bu kart bedelini nasıl geri alabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön