17 Nisan 2013 #1749117

Akbank Kullanmadığım Hesaptan İşletim Ücreti Alıyor!

Geçen yıl Akbank tan kredi çekmiştim ve bu krediyi geçen ay kapattım. benden tahsil edilen hayat sigortasında geri kalanın tarafıma iadesi için dilekçe verdim. 25/03/2013 tarihinde 67,56 tl lik bir geri ödeme krediyi çektiğim şubenin hesabı yerine hiç kullanmadığım Çankaya şubesine Avıvasa emeklilik ve hayat a.ş tarafından aktarılmış ve aynı gün Akbank tarafından 50 tl lik bir işlem ücreti tahakkuk ettirilmiş.


Aktif olarak kullandığım, otomatik ödemelerimin oluğu ve krediyi çektiğim Kızılay şubesi yerine neden bu tutar hiç kullanamadığım başka bir hesaba aktarılıyor ve ücret kesiliyor. yıllardır çalıştığım bu bankanın bana böyle bir şey yapmasına anlam veremiyorum.

Metin 42 Okunma

Cevaplar

  • Metin22 Nisan 2013

    Sorunu hem telefonla, hem de Akbank.com dan da ayrıca bildirmeme rağmen hiçbir geri dönüş sağlanmamıştır. Akbank için sadık müşterisini kaybetmek bile önemli değil.

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön