26 Mart 2013 #1707877

Akbank Kullanmadığım Hesaba Hesap İşletim Ücreti!

Yaklaşık 15-16 aydır Axess kredi kartı kullanıyorum. Kredi kartımı da internet üzerinden başvurarak aldım. Ancak bana birde mevduat hesabı açılmış. 1 ay sonra düğünüm var ve ödemelerimi otomatik ödeme yaptırmak için bankaya hesap açtırmak istedim. Bana hesabınız var dediler başta şaşırdım ve bu hesaba otomatik talimat verdim. 500. 00 tl para yatırdım. 1 dakika içinde 50. 00 tl 2012 2. yarıyıl hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.


İadesi için şubeme başvurdum. Öğrenci belgemi de yolladım. 3 gün içinde iadesi yapılacağını söylediler ama bugün 1 hafa oldu iade etmediler. Yine aradım ve 3-4 gün daha bekleyin dediler.
Kullanmadığım hesabıma ait hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum.

Emre 38 Okunma

Cevaplar

  • Emre28 Mart 2013

    bankanız ne gibi nedenlerden dolayı hesap işletim ücreti alınmayacağını mail olarak tarafıma göndermiş .birçok maddenin içinden bana uyan 2 adet otomatik ödeme talimatı verildiğinde hesap işletim ücreti alınmadığı yazıyor.ben 3 adet otomatik ödeme talimatı hesabı ilk kullanmaya başladığım tarih olan 20.03.2013 tarihinde verdim ve hesabımada faturalarım otomatik ödeneceği için para yatırdım. ancak 2012 yılında hiç kullanmadığım ve kendim mevduat hesap başvurunda bulunmadığım halde tarafıma mevduat hesabı açmıssınız ve 50 tl mi gasp ettiniz.otomatik ödeme talimatı verdiğim halde gasp ettiğiniz 50.00 tl nin iadesini geri istiyorum. gerekli incelemenin yeniden yapılmasını ve olumlu sonuçlandırılmasını bekliyorum.

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön