12 Nisan 2013 #1738898

Akbank Kullanılmayan Kredi Kartını Ödenmemiş Gibi İşlem Yapılması!

Akbank / Gazipaşa şubesinden temin etmiş olduğum,kredi kartımı ekim ayında kaybetmiştim.Hemen Akbank müşteri hizmetlerini arayarak,kartı kullanıma kapattırdım,ödemem gereken tutarı 2012 aralık ayında tamamını ödeyerek kapattım.Bu Yönde kart borcunun kapandığına dair Akbank / Gazipaşa şubesi ile borcun tamamının bittiğine dair karşılıklı mutabakat sağladık.


08.04.2013 tarihinde işyerime Akbank tarafından ihtarname gönderilmiş(1400 tl)hemen şubeye gittim memura gösterdim daha önceki ödediğim dekontu da gösterdim.
Memur dilekçeye itiraz edebileceğimi önce paranın ödenmesi gerektiğini söyledi.Konu ile ilgili net bilgi alamamaktayım,ödeyecek gücüm yok yardımınızı rica ediyorum.

Gülcan 21 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön