27 Mayıs 2013

Akbank Kullanılmayan Kredi Kartı Aidatı!

Akbank T. A. Ş' den almış olduğum 5*7* **** **** **36 numaralı hiç kullanmadığım kart için Mart. 2013 tarihinde hesap özeti gönderilmiş. Posta bugün elime geçti. Ne zaman aldığımı dahi hatırlamadığım kart için 85 TL yıllık aidat tahakkuk etmiş. Bugüne kadar kullanmadığım karta böyle bir borcun tahakkuk etmesini haksızlık olarak nitelendiriyorum.


Bankalardan kart çıkarttırırken dikkat etmek gerekiyor. Kullanılmayacaksa kesinlikle kart alınmamalı. Kısaca tahakkuk eden aidatın ve kullanılmayan kartın sizin aracılığınız ile söz konusu banka tarafından iptalini talep ediyorum.

Eda 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön