09 Eylül 2013 #2001330

Akbank Kullanılmayan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Benim çalıştığım yerden bana maaşımın yatması için Akbank'tan hesap açıldı daha sonradan işten ayrıldım hesabı uzunca bir süre kullanmadım. Elime geçen paraları hesabım olduğu için ve harcamamak için hesabıma yatırıyordum ve uzunca bir süre hesapta hiç hareket yapmadım ne para yatırdım ne de çektim.


Geçenlerde alışveriş için mağazaya gittiğimde banka kartını verdim ama çekim yapılamadı. Bankayı aradığımda da bana hesap işletim ücretinin kesildiğini söylediler. Soruyorum size eskisi gibi aydan aya maaş yatmayan bir hesaptan neyin işletim ücretini kesiyorlar?

Seda 63 Okunma

Cevaplar

  • Seda09 Eylül 2013

    '' Doğrudan '' bankanız arandı zaten sonuç alınamayınca bu yola başvurduk

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön