27 Ocak 2014 #2257383

Akbank Kullanılmayan Hesaba Koyulan Bloke!

24.01.2014'de Akbank Aydın Merkez şubeye giderek 2001 yılında Çine şubesinde açılan ve 4-5 ay kullandığım maaş hesabını kapattırmak istediğimi söyledim. Bir süre bekledikten sonra bana hesaba 2007 yılında bloke koyulduğunu bu nedenle bunu düzelttirmeden hesabı kapatamayacaklarını vergi dairelerini ve icra dairelerini dolaşmamı söylediler.


Bunun üzerine şubede şef konumunda olduğunu tahmin ettiğim bir beyle görüştüm Çine şubesi arandı ama Çine şubesininde aynı şeyi söylediğini Çağrı merkezini arayabileceğimi söyledi. Çağrı merkezi de yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi. En sonunda hata olduğu anlaşıldı ve bloke kaldırıldı ama bu hata benim şubede tam 2 saat geçirmeme sebep oldu.

Levent 71 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön