11 Haziran 2013
#1845338

Akbank Krediyi Hem Onaylıyor Hemde Vermiyor!

Kaç sene Akbankta müşteri olup düzenli para giriş ve çıkışlar var ayda 3000 tl. başka bankadan ekstra Akbanka havale ediyordum. bilirsiniz size hazır kredi sunuyorlar bende dedim tamam 8900 tl ihtiyaç kredi alayım dedim...ne oldu? arkadaş madem bana teklif sunuyorsunuz krediniz hazır diyorsunuz formalitesiz alın gibi hesabı , bi gittim bir suru evrak istiyorlar , şaşırdım hadi onları da getirdim .


Onay geldi paranızı alın diye internet şubesine baktığımda , gittim Akbank yok neymiş maaş bodro lazım , verdik ya nerede bu??o zaman niye bana ön onaylı kredi teklifte bulundunuz?sinirlendim kredi red edip **bankaya gidip 1 saat içinde evraksız 10000 tl aldım . standart cevap vermeyin.

Serkan Serkan 406 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Haziran 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları