14 Şubat 2014 #2293725

Akbank Krediyi Erken Kapatmada Fahiş Komisyon Alıyor

Balıkesir Çağdaş Gıda Ltd.Şti. firmamız Akbank Balıkesir San. Sit. Şb. sinden kullanmış olduğu krediyi erken kapatmak için başvurmuş ancak kalan borç toplamı üzerinden değil de kullandırılan kredi üzerinden % 12,5 oranında fahiş bir kapatma komisyon istenmektedir. Ne şubeyle ne genel merkez ne de bölge müdürlüğüyle bütün girişimlerimize rağmen hiçbir şekilde sonuca ulaşılamamıştır.


Bu durumun en kısa sürede çözülmesini aksi takdirde bu işin arkasını bırakmayacağımızı BDDK ya kadar gideceğini her şekilde hakkımızı arayacağımızı belirtiriz.

Cevdet 97 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet17 Şubat 2014

    ticari krediden bahsediyorum ama bana gelen yanıtta mortgage sistemi kapsamından bahsediliyor. çok alakasız bir yanıt ve tutum.

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön