13 Şubat 2013
Yorum Yap
#1629942

Akbank Krediyi Çektikten Sonra Telefonumu Açmaz Oldular!

Akbank'tan 9 ay önce konut kredisi çektim. İstanbul Libadiye şubesinden çekmem için S**** Bey yardımcı olmuştu. Sonrasında da şube yetkilisi H**** Hanım. Kredimi çekmeden önce tekrar yapılandırma yapmak istediğimde yardımcı olunacağı bilgisi verenler, sonrasında krediyi çektikten sonra telefonlarımı açmaz oldular. Zaten şubeye telefonla ulaşmak imkansız, mail ile ulaştım.


Başka bir bankadan kredi çeken bir arkadaşım ceza ve komisyon ödemeden vade farkını 0, 96 dan 0, 84 indirdi. Ben Akbank'a mail ile sorduğumda tek satır cevap aldım; %2 komisyon alınıyor, istisnasız'. Şimdi soruyorum; BDDK nın denetlediği 2 banka arasındaki bu anlayış farkı; Akbank'ın müşterilerine nasıl baktığını açıkça göstermiyor mu?

Ahmet Ahmet 93 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler