19 Şubat 2013
Yorum Yap
#1640935

Akbank Kredimizin Yapılandırılması Sonuçlanmadı!

Tam 1 haftadır kredimizin yapılandırılması ve biraz daha fazla taksit ödememiz durumunda vadeyi ne kadar geri çekebileceğimiz ile ilgili beyoğlu bankalar şubesinden ****** hanımdan haber beklemekteyim. her gün gün içinde dönüyorum demesine rağmen ilgilenmeyen ve geri dönüş yapmayan bu hanımefendi bugün ''bunun için şubeye gelmeniz gerekli'' dedi.


O da benim aramam neticesinde. e be arkadaşım. beni 1 haftadır bunun için mi beklettin dedim. bana ''şimdi söylüyorum. işlemlerim bitmedi ne yapayım'' gibi aynen yazdığım şekilde büyük harflerle ve kaba bir ses tonu ile cevap verdi. size böyle insanları çalıştırdığınız için inanamıyorum. diğer bankalar ile görüşüp sizdeki kredimi de kapatacağım.

Eyüp 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler