21 Mart 2014 #2360347

Akbank Krediler ve İstek Dışı Ferdi Kaza Sigortası Yapılması

Taşıt veya Konut kredisi kullanacak ve uygun koşullarla banka seçimi yapmaya çalışanlar için bir bilgi olması için bu şikayetimi burada yapmak istedim. Akbank önce Kredi hesabı açar. Sonra izniniz olmadan buna Kredili Ek hesap tanımlar. Sonra her yıl sizin adınıza Ferdi Kaza Sigortası, Yaşam Sağlık sigortası, X Sigortası yapar. Siz sadece kredi taksiti tutarı kadarını hesaba yatırdığınızdan tüm bunlara ait harcamaları bu ek hesaptan çeker.


Üstelik bu açılmış olan ek hesaba yıllık hesap işletim ücreti işletir. (100 TL) Böylece kredi kullanımında vermiş olduğunuz dosya ücretinin yanına kaymağını da alır.

Murat 145 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön