16 Ağustos 2013

Akbank Kredi Yeniden Yapılandırma Reddi!

Akbank'tan kullanmış olduğum ev kredimde son 20 ayım kaldı , evi kiralayıp kirayı krediye eşitlemek için kredide yeniden yapılandırma istedim reddettiler, gerekçe sunmadan, gelir durumum değişmedi aksine arttı.

KKB Risk Raporumda da en az riskli seviyedeyim, bankadan kredi kartı, otomatik ödemeler vs. bir sürü ürün kullanıyorum ama bankanın bu politikasına inat, bütün hepsini çekip, ekspertiz ücreti vs katlanarak başka bankaya devretmekten başka çarem kalmayacak gibi, ilgililerin bu sorunu çözmesini bekliyorum. Yoksa yok yere 3-4 bin lira zararım olacak.

Zekeriya 108 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya19 Ağustos 2013

    henüz bir dönüş olmadı, ilgileneceklermiş.

  • Akbank Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön