16 Mayıs 2013 #1802722

Akbank Kredi Yapılandırma Ücreti!

5 yıl önce Akbank'tan konut kredisi kullandım konut kredisi kullandığımda faiz oranı 1,32 idi bunun için bir dosya masrafı olarak 1.000 tl ödeme yaptım daha sonra konut kredi oranları düştü tekrar 1,000 tl ödeyerek 1,05 oranında yapılandırma yaptırdım.


Şu anda 0,74 faiz oranı mevcut ancak tekrar konut kredisi kullandığım şubeye gittiğim de benden yine 1.000 tl yapılandırma masrafı istemekteler yani bir krediye 3 defa yapılandırma (dosya) masrafı ödemem gerekiyor. Bu konuyu kredi kullandığım şubedeki müşteri temsilcisine ilettiğimde yapılabilecek bir şey olmadığını tarafıma bildirdiler.

Erkan 186 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön