02 Ocak 2015 #2940568

Akbank Kredi Teklif ve Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Gebze İbrahimağa şubesiyle iki senedir çalışıyorum kartlarımı ve ödemelerimi düzenli takip ettiğim ve 21 adet otomatik talimatım olduğu halde ve pos cihazınızı kullandığım halde kredi kullanmadığım halde 250 TL kredi teklif ücreti ve hesap işletim ücreti 75 TL kesildi.


Bu ücretlere itiraz ettiğimde şube müdürü ve müşteri danışmanım tarafından hakarete uğrayıp kovuldum. Bu ücretlerin iadesini talep ediyorum, iadesi halinde Gebze'deki başka şubenizle çalışmaya devam edeceğim. Akbank gibi bir firmanın olumlu şekilde şikayetimi değerlendireceğine inanıyorum.

Onur 286 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Ocak 2015

    cözüme ulaşmadığı sürece akbankla çalışmam

  • Akbank Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön