18 Şubat 2013

Akbank Kredi Ödemesinde Komisyon Alınması!

Ayın 21'inde ödenecek kredi taksidimi unutmamak maksadıyla ayın 14'ünde ödedim.
Herhangi bir erken ödeme indirimi beklemeyip sadece o ay ki taksidimi ödemeye çalışırken 6 lira erken ödeme indirimi yapılıp 100 lira erken ödeme komisyonu alındı. Dolayısıyla 1 hafta erken ödediğim için benden ekstra 94 lira alınmış oldu.


İndirim normal taksidin çok altında olsa bir komisyon alınmasını anlarım ama bankaya ayn meblayı daha erken ödediğim için cezalandırılmayı anlamıyorum. Şubeye ya da müşteri hattını aramama rağmen somut bir sonuca ulaşamadım. Şube ile müşteri hattı arasında yönledirilip durdum. O ay ki kredi taksit tutarımın üstüne alınan haksız komisyonun iadesini rica ediyorum.

Alper 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön