11 Nisan 2013 #1737530

Akbank Kredi Ödemesi Tarihi!

05/04/2013 Cuma günü Akbank tan kullanmış olduğum konut kredisinin ilk taksitini ödemiş bulunmaktayım. Kredimin ödenmesi gereken tarih olan 07/04/2013 günü Pazara gününe geldiği için ödeme erken yapılmıştır. Fakat bu hassasiyetimin karşılığı olarak Akbank işlemi iki gün erken ödediğim için tarafımdan toplamda 32, 42 tl ERKEN TAKSİT TAHSİLATI adı altında kesinti yapmıştır. Bu kesinti diğer bankalar tarafından uygulanmazken neden Akbank ödememi düzenli yaptığım halde beni cezalandırmaktadır merak etmekteyim. Kesilen ücretin iadesinin tarafıma yapılmasını talep eder bilgilerinize arz ederim.

Turan 164 Okunma

Cevaplar

  • Turan17 Nisan 2013

    Gerekli geri dönüş akbank tarafından yapılmış ve para iadesi gerçekleştirilmiştir. Şikayetvar yöneticilerine teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön